Yurtiçi Seyahat Sigortası

Yurtiçi Seyahat Sigortası, Türkiye içinde ister tatil ister iş amaçlı tüm seyahatlerinizde beklenmedik durumlara karşı yanınızdadır.

Yurtiçi seyahatlerinde beklenmeyen olaylar canını sıkmasın.

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası Nedir

Yurtiçi seyahat sigortası, yurtiçi seyahatlerinizde sağlık veya kaza sonucu tedavi giderleri, yaralanma veya hastalık nedeni ile sigortalının nakli, vefat eden sigortalının nakli, tarifeli uçuşlarda kaybolan bagajın bulunması, sigortalıya ulaştırılması vb. gibi çok çeşitli teminatlar veren bir sigorta türüdür.

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası Teminatları

Seyahatiniz sırasında başınıza gelebilecek acil durumlar (hastalık, bagaj kaybı vb) için sizi teminat altına alarak, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Yurtiçi Seyahat Sigortası Türkiye’de geçerlidir.

Teminatlar*Limitler
Tıbbi Tedavi5.000 TL
Tıbbi Nakil5.000 TL
Tedavi Sonrası İkametgaha Dönüş5.000 TL
Cenaze Nakli5.000 TL
Tedavi N. Konaklama Süresinin Uzatılması200 TL (Max. 4 Gün)
Refakatçi NakliEkonomi Sınıfı Uçak Bileti
Refakatçi Konaklama Giderleri200 TL (Max. 4 Gün)
Aileden Birinin Ölümü Sebebi ile Geri DönüşEkonomi Sınıfı Uçak Bileti
Daimi İkametgahta Meydana Gelen Hasar Nedeniyle Yolculuğun Durdurulması Sonucu Geri Dönüş SeyahatiEkonomi Sınıfı Uçak Bileti
Kayıp Bagajın Bulunup UlaştırılmasıBilgi ve Organizasyon
Bagaj Kaybı ve Hasarı300 TL
Acil Mesajların İletilmesiSınırsız
Seyahatin İptaliTur Bedeli ile Sınırlı
Acente İflas ve Taahhüdün Yerine GetirilmemesiTur Bedeli ile Sınırlı
Ferdi Kaza Ölüm ve Maluliyet10.000 TL
Genel Bilgi DanışmaSınırsız
Tıbbi DestekBilgi ve Organizasyon
Rötar100 TL

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası Merak Ettikleriniz

Neden Yurtiçi Seyahat Sigortası yaptırmalıyım?

Yurtiçi seyahat sigortası ister tatil ister iş amaçlı seyahatleriniz esnasında karşılaşabileceğiniz ani ortaya çıkan risklere karşı siz koruyan bir sigortadır. Poliçenizdeki teminatlar ile kendinizi güvende hissederek seyahat yapmanızı sağlar.

Yurtiçi Seyahat Sağlık Poliçesi neleri kapsamaktadır?

Quick Sigorta, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, sigortalıya, poliçede belirtilen teminatları sağlar.

Yurtiçinde meydana gelen sağlık giderlerim için nereye başvuracağım?

Yurtiçinde gerçekleşen sağlık giderlerinizin evrakları Quick Sigorta Genel Müdürlük adresine iletmeniz halinde fatura bedeliniz ve giderleriniz sağlık sigortası poliçe şart ve uygulamalarınız çerçevesinde karşılanacaktır.

Seyahat Sağlık Poliçem her türlü sağlık harcamamı karşılar mı?

Yamaç Grup Seyahat Sağlık Sigortası sadece seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda ortaya çıkan tedavi ve nakil giderlerinizi karşılar. Poliçe satın almadan önceki dönemde mevcut bulunan hastalıklar poliçe kapsamı dışındadır.

Seyahat sigortası nasıl yaptırılır?

Seyahat sağlık sigortası sayfasında bulunan birkaç bilgiyi doldurmanız ile başlayan ve online olarak poliçe fiyatını size vermesiyle biten bir süreçtir. Sigortalı adı soyadı, (aynı kişi değilse sigorta ettiren adı soyadı), tam olarak poliçe başlangıç ve bitiş tarihleri, hangi ülkeye seyahat gerçekleştirileceği, istediğiniz teminatlar gibi bilgileri verdiğinizde, poliçeniz kısa sürede kesilecek ve artık belirlediğiniz tarihler arasında yapacağınız seyahatte güvence altında olacaksınız.

Seyahat sigortası ne kadar süre geçerlidir?

Seyahat sigortanızın geçerli olduğu tarih aralığı poliçenin üzerinde yazılı olan tarihlerdir.

Yurtiçi Seyahat Sigortası Teklifi Al

Gönderiliyor

KVKK Sözleşmesi

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.